Po niečo viac ako roku svojej existencie začala moja podcastová spolupráca s Denníkom N. Rozhovory V ženskom rode získali okrem širšieho publika navyše aj textovú formu, ktorá je bonusom pre predplatiteľov Denníka N.

Ak medzi nich nepatríte, nebojte sa, nové diely podcastu môžete pravidelne počúvať zadarmo aj naďalej. Sú k dispozícii všetkým, kedykoľvek, vo všetkých dostupných podcastových aplikáciách a v hudobnej knižnici Spotify.

AKO POČÚVAŤ?

Staršie diely (september 2018 – november 2019), špeciálne diely, podcasty (zvukové nahrávky) z diskusií V ženskom rode Naživo ako aj ďalšie podcastové série, ktoré pripravujem vyhľadáte priamo zadaním názvu “V ženskom rode” do vyhľadávača napríklad v Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Podbean, aj inde. Následne stačí kliknúť na tlačidlo “Sledovať / Follow” a nové diely, ktoré pribudnú, sa vám budú ukazovať automaticky.Kým som začala spolupracovať s Denníkom N, sedelo so mnou v nahrávacom štúdiu dokopy päťdesiat osem žien. Aj mňa osobne mnohé z nich inšpirovali a nejeden raz ľudsky dojali. Teším sa, ak si naše rozhovory vypočujete, či už po prvý raz alebo opakovane.


Od 1. decembra 2019 vychádzajú nové diely V ženskom rode v rámci podcastu s názvom Denník N Podcasty. Staňte sa jeho odoberateľkou a odoberateľom opäť vďaka tlačidlu “Sledovať”. Práve tu nájdete koncom každého pracovného týždňa nový diel jasne označený v titulku názvom “V ženskom rode”. Stačí si ho očami vyhľadať medzi publikovanými podcastami.“Posúvať vlastné hranice je znakom osobného pokroku. V ženskom rode je skvelým zdrojom inšpirácie na takejto ceste. Baví ma počúvať príbehy žien. Mnohé sa ma dotknú v hĺbke duše, niektoré vyprovokujú k činnosti a iné zas otvoria nové obzory. Tento podcast by mal byť pre každú ženu povinnou hodinovou infúziou psychickej výživy raz týždenne, v pokoji a osamote.”

A. K.